קהילה - סיפורים ושירים
לבור5
3
4

החטיפה לפני 6 ימים

"זואי, בואי כבר", צעק אליה מקס. "אני חייבת לבוא?" היא שאלה בחזרה. "זואי, אנחנו קבענו שבמשך ארבעת הימים הקרובים כל אחד מאיתנו יבחר מקום אחד שבו הוא רוצה לבלות וכולנו נכבד את זה", אמר סאני. "אבל זה הולך להיות נורא משעמם", היא העירה. "משעמם?!, משעמם?!, זואי, זה הגמר של תחרות הסקייטרים הכי גדולה בעולם", התרגז מקס, "ואני משתתף בה". "טוב, נו... אני באה", אמרה. ביפ! ביפ! "זואי! ההסעה של התחרות כבר כאן! תזדרזי!" אמר ג'ימבו. "אוקי, אוקי, הנה אני", אמרה זואי. "קדימה חבר'ה, לעלות!", קרא הנהג. זואי עלתה... סאני עלה... ג'ימבו עלה... הנהג סגר את הדלת ונסע לדרכו.
בינתיים במערה נטושה:
"מי אתם?, מה אתם רוצים? תשחררו אותי מייד!" מקס נאבק בחבלים שקשרו את גופו לכסא, ובצעיף שנקשר סביב עיניו. "הו, אנחנו לא הולכים לשחרר אותך בזמן הקרוב", אמר קול זר. "אבל יש לי תחרות ממש גדולה היום!", אמר מקס בקול מסכן. "אנחנו יודעים, ובדיוק בגלל זה אתה קשור כאן"! "מי זה בדיוק אנחנו?", שאל מקס. "אתה תדע בקרוב, בקרוב מאוד..."
בינתיים במתחם התחרות:
"מישהו ראה את מקס?", שאל סאני. "האמת שלא ראיתי אותו מאז שעלינו לאוטובוס", הוסיף ג'ימבו. "כל כך מתאים לו - לאחר לתחרות של עצמו", אמרה זואי וגלגלה עיניים. "טוב, כדאי שהוא יגיע מהר כי התחרות תתחיל בדיוק בעוד שעה!", אמר סאני, "כדאי שנתחיל לחפש אותו". "בטוח שאנחנו רוצים למצוא אותו?" קיוותה זואי. שניהם הביטו בה מבט מוזר. "אוקי, אוקי, אני אחפש ליד השירותים", אמרה זואי. "ואני אחפש במיקחנויות", אמר ג'ימבו. "ואני", אמר סאני, "אשאל מיקמקים אם הם יודעים איפה הוא נמצא". "אוקי", אמרה זואי, "ניפגש כאן בעוד עשר דקות".
לאחר עשר דקות:
"הוא לא בשירותים", אמרה זואי.
"הוא גם לא במיקחנויות", אמר ג'ימבו.
"שאלתי מיקמקים, אבל אף אחד לא ראה אותו", אמר סאני.
"אז איפה הוא יכול להיות?", שאלו שלושתם פה אחד.

המשך בשבוע הבא...

מוקדש ל מוקדשלכולללםםםםם!!!
4
5
35


  הוספת תגובה
שם מיקמק
תוכן
 
 
לפני 3 ימים   12:08 מיקי4267 5
ממש יפה!
מעניין, סוחף, ומפתיע.
לפני 5 ימים   20:43 moki2000 4
ממש יפה!!!!
לפני 6 ימים   16:45 אלווין425 3
חזק!!! אחלה סיפור, מחכה לפרק שני!
תמשיך כך!!!
לפני 6 ימים   12:36 לבור5 2
מקווה שתיהנו מהסיפור!!!
לפני 6 ימים   13:37 לבור5 1
מקווה שתהנו מהסיפור!

לוב יו!
המשך יום מיקצוין, לבור5.

נ.ב. ההמשך יהיה עד יום חמישי...