קהילה - סיפורים ושירים
מעייןגז106
42
29

כתב אורח- יום הנישואים הנשכח לפני 5 ימים

פרק 1- נשכח בשבוע הבא
---------------------------------------------------------------------------------
שאני בחדרי אימי "צועקת מיה! מיה!" אני מסתכלת בלוח השנה ורואה דבר כמעט נורא שבוע הבא יום הנישואים שלהם ואין לנו מתנה! ישר כינסתי את אחותי ואמרתי "שבוע הבא יום נישואים של אמא ואבא ולא תיכננו כלום!" היא הסתכלה אליי במבט רציני. "לא תיכננת כלום?!" היא אמרה זאת בכעס ואז אני בכלל נזכרת שאמא קראה לי וישר רצה אליה. אחותי אמרה, "תמיד היא הייתה ככה." מנסה אני לחשוב בעודי יורדת במדרגות "מה נתכנן? מה נתכנן?" ועול במוחי רעיון נקנה להם חוויה! אחרי שאני עוזרת לאמא אני אומרת לאחותי ואנחנו הולכות לחנות. אנחנו מדברות עם המוכר "יש כרטיסים למסעדה רומנטית?" "לא אני מצטער" קיבלנו כתשובה ואמרנו "נצטרך לחפש מקום אחר"
פרק 2- לפעמים מחפשים ולא מוצאים ולפעמים דווקא מוצאים
---------------------------------------------------------------------------------
אני אומרת "אולי חוויה זה לא רעיון כזה טוב" ואחותי מתנשפת "במילא הדבר היחדי האחר שמספיק רומנטי זה צלילה לבריכת חומוס" אמרה אחותי בזלזול יתר. "אז אני חושבת שצריך לקנות להם...?" נקתעתי כי לא ידעתי מה לקנות קיבלתי מאמא הודעה לנייד יותר נכון אחותי קיבלה וחזרנו הבייתה כי היה מאוחר. יום למחרת לקחנו את הכסף ויצאנו לקניון, ראיתי שם הרבה חנויות אבל אף אחת מהם לא הייתה מספיק רומנטית. ואז החנות המושלמת הגיעה! ראינו חנות טבעות "אולינקנה להם טבעת נישואים!" אמרתי נכנסנו לחנות וראינו טבעת יהלום . הסתכלנו על המחיר 5,000 שקת לטבעת! הטבעת הייתה שבירה אז לא נגענו בה שלא יהיה חוב, "אוי כבר שעתיים בקניון ולא מצאנו כלום!" אמר אחותי ואז אני אמרתי "אולי אפילו לא נמצא מתנה." אמרתי בייאוש אחותי אמר "לא!" "אנחנו נמצא לאמא ואבא את המתנה הכי טובה אבר!" בטח כבר הבנתם שהיא די צעקנית... "אממ אולי נקנה להם... איירפודס!" ידענו שאמא ואבא חובבי אפל "וזה רק 500 שקל! נכנסנו לחנות של אפל ויצאנו עם שקית עוד 2 ימים והיום מגיע!
פרק 3- הגניבה
--------------------------------------------------‐------------------------------
יום למחרת יום לפני הנישואים המתנה נגנבה! ממש התבאסנו. " מה נעשה? מה נעשה?" אמרה אחותי בדאגה רבה "יש לנו רק עוד 100 שקל זה לא יספיק לכלום!" המשיכה אחותי בדברייה הצעתי: "אולי לא נביא להם מתנה?" אמרתי "נראה לך?!" השיבה אחותי "אנחנו המתנה שלהם" אמרתי ואחותי פשוט המשיכה להתווכח איתי.... אז התפצלנו לחלקים אני אביא את חיוכי והיא תקנה מתנה
פרק 4- היום הגדול
------------------‐-‐------------------------------------------‐-----------------
ביום הגדול אני ואחותי ממש פחדנו... "הם יאהבו או לא?!?!?!" ניגשנו לסלון שם אמא ואבא המתינו. אני ניגשתי ראשונה אלותי הייתה בטוחה "שאכשל" אמרתי שהבאתי להם משהו יותר טוב ממתנה או מכסף אלה תמונה משפחתית ממוסגרת יפה אימי בכתה דמעות של אושר ואמרה "זאת המתנה הכי יפה שקיבלתי בחיי!" אז היא חיבקה אותי וכך גם אבא אז אחותי הציגה את המתנה תיק מעצבים לאמא ומשקפי שמש שחורים לאבא היא שאלה "של מי המתנה הכי טובה?" הם לא ענו כי לא רצו לשפוט אבל..... מה יהיה בהמשך האם זה הסוף?
ממש לא! חלק2 ב40 לייקים ועוד 3 עוקבים! סומכת
עליכם ביי

מוקדש ל חיטהמלאה, קלואי, מיקמק, 77תהילה77, ניקולר2007
8
6
50


  הוספת תגובה
שם מיקמק
תוכן
 
 
לפני 2 ימים   20:42 מעייןגז106 6
החלטתי שבעוד לייק אחד ועוקב אחד אני עושה חלק 2
לפני 3 ימים   12:55 לבור5 5
קראו את הסיפור שלי: החטיפה
לפני 4 ימים   15:06 מעייןגז106 4
(לליבינועה ואמלי45639) תמיד אפשר להגיע להשגים חדשים אבל ננסה על 15 לייקים
לפני 3 ימים   01:53 ליאן32536 3
יאוו אני לא יכולה לחכות כבר!!!
פליז תמשיכי
לפני 4 ימים   13:53 אמלי45639 2
בבקשה תעשי חלק 2! גם בלי ארבעים לייקים אולי עשר? או אפילו פחות?
לפני 4 ימים   08:49 ליבינועה4 1
סיפור מעניין אבל 40 לייקים זה די הרבה ואני ממש רוצה לראות את החלק הבא