קהילה - סרטוני וידאו
זואי4הבובה
143
306

יום בחיי ליאת ( חלק א' - ראיון ) לפני 8 ימים

היי כולם!! כאן זואי מוש ( ממשפחת מוש :)

זה הסרטון השני שאני שולחת לקהילה שלי!!
מי זוכר מה היה הסרטון הראשון ששלחתי?

אז למי שלא יודע עדיין, ישלי ערוץ יוטיוב שפתחתי כדי לעזור לאחרים בעזרת דודה מילי. הערוץ כולל המון סרטונים. הסרטונים שיש בינתיים;

1. סרטוני הדרכה - חברים וחברות ביקשו ממני עזרה והחלטתי להסביר להם את מה שהם רצו לדעת בסרטונים שהכנתי ממצגות.

2. שיעורים של שנת כוכבי-הים - כשלמדתי בבית-היתומים מיקסקול אצל צבעוני, הוא צילם את השיעורים שלנו ודודה מילי ערכה. החלק הזה בערוץ הוא די שלה.

3. השיעורים של שנת הלימודים השלישית במיקסקול - קצת שונה מהשיעורים של שנת כוכבי-הים, כי אז היינו שלושה קבוצות והשנה יש קבוצה אחת, בשנה שעברה הייתי תלמידה והשנה אני לא לומדת, והשנה אני זאת שעורכת את הסרטונים במקום דודה מילי.

4. הסרטון שאני מציגה לכם כאן - סרטון ראשון ( בתקווה :) מתוך סדרת סרטונים חדשה שנקראת "יום בחיי". התחלתי עם המנהלת ליאת, אבל אני מתכננת לעבור גם לעשות את יום בחיי על מיקמקים פעילים במיקמק סיטי, אלה שאנחנו קוראים להם "מיקמקי העיר".

אז אם אתם רוצים שיהיה גם יום בחייכם במיקמק סיטי, אתם מוזמנים לכתוב בתגובות ולשלוח לי בקשת חברות במיקטוק. ביום בחייכם אני אסתובב איתכם במיקמק סיטי ואצלם הכל, בזמן שאתם פשוט תעשו מה שאתם עושים תמיד כשאתם מסתובבים במיקמק סיטי.

אם אתם רוצים, אפשר גם להיפגש למשחק משותף, כמו דמקה, ארבע בשורה, סולמות ומגלשות, קרב בלוני מים, טריווית הפתעות ואפילו שעשועון כלשהו, בהתאם לאיזה שעשועונים ישלכם. לי יש מונית לונדון למיליון המשודרגת אם אתם רוצים.

החל מהחודש הבא, יכול להיות שיהיו גם ראיונות אצל אחותי הקטנה, שיוש. תבחרו איזה משלושת הדברים אתם רוצים לעשות ביום בחייכם ותכתבו לי כאן למטה בתגובות.

ממשיכה בהגרלה מס' 6 - להשתתפות בהגרלה צריך לשלוח יצירה עם המיקמק שלכם ודמות מאתר אחר שעיצבתם כמו המיקמק שלכם, להקדיש לי את היצירה, לעקוב אחרי הקהילה שלי ולכתוב בתגובות "עוקב/ת". בין כל המשתתפים תהיה הגרלה, שהפרס הוא לייקים לכל היצירות של הזוכה. מוזמנים לבקש עיצובים ויצירות בלי קשר ואל תשכחו שבכל דבר שאתם צריכים אני כאן בשבילכם :)

נ.ב. לערוץ שלי קוראים Mili11 Milani על שם דודה mili11, כי היא זאת שפתחה את הערוץ בשבילי. למרות שרוב הסרטונים שם בינתיים הם שלי, זה ערוץ משותף רשמית לכל ענייני מיקמק.

מוקדש ל שיוש4מוש, לאקי235, מושקעהיום, לירוןמלפפו, Pinkmi183, ןדובוני, סגולי23645, peah185, שחרעומר, פופ1גבש
11
5
46


  הוספת תגובה
שם מיקמק
תוכן
 
 
לפני 4 ימים   11:17 חתול2007 5
ראיון מקסים
היה כיף לצפות!
לפני 3 ימים   13:17 סגולי23645 4
הראיון היה פשוט נפלא!
ממש נהניתי לראות אותו :)
לפני 5 ימים   20:17 ןדובוני 3
מהממםםםם
לפני 5 ימים   14:46 לילי32156 2
כיף לך שעשית ראיון עם ליאת!!
לפני 5 ימים   13:23 אוליבאש 1
מגניב אש